Пакувальна плівка від виробника

Пакувальна плівкаПакувальна плівка - це ідеальний матеріал для створення найрізноманітнішої упаковки. Основою для її виробництва служить поліетилен низького або високого тиску.

Гнучка поліетиленова упаковка давно стала невід'ємною частиною нашого життя. Ми часом навіть не помічаємо її, проте навряд чи хтось стане заперечувати її значимість.

Саме завдяки пакувальній плівці продукти і товари можуть довше зберігати первозданний вигляд і якість. Вона забезпечує простоту транспортування і гарантує надійний захист від зовнішніх впливів. У харчовій промисловості плівка використовується для упаковки кондитерських, хлібобулочних виробів, пластикових пляшок з напоями. Для збереження свіжості овочів і фруктів найчастіше застосовується поліетиленова вакуумна упаковка. Будь-якого товару, чутливого до дії вологи і пара, така плівка забезпечує надійний захист.

До речі, за рахунок відмінної паро- та гідроізоляції щільна плівка з ПВД здобула популярність і в різних областях будівництва. З великим успіхом вона застосовується для організації надійної ізоляції будівель і споруди. Як складова частина, така плівка застосовується при монтажі покрівлі і фасаду, а також при проведенні фундаментних робіт.

Спектр використання пакувальної плівки значно розширюється завдяки можливості надання їй різної товщини і щільності. У будівництві та сільському господарстві вона користується досить високим попитом. Поліетиленова плівка незамінна в якості світлопрозорих і захисних покриттів теплиць, а також здатна забезпечити оптимальні умови для зберігання будматеріалів.

«НІКА-ПЛАСТ» вже не раз довела на практиці, що надійний і практичний матеріал може володіти не тільки чудовим зовнішнім виглядом, але і доступною ціною! Ми завжди готові надати вам відмінний вибір пакувальної плівки! Чекаємо ваших замовлень.

Погодьтеся, адже дуже приємно, коли необхідна вам річ, має естетичний зовнішній вигляд, і не вимагає додаткової упаковки.