Термозбіжна плівка від виробника

термозбіжна плівка для упакування палет

Одним з основних напрямків діяльності компанії «Ніка Пласт» є виробництво поліпропілену з поліетилену. Ми виробляємо одношарову і багатошарову плівку, яка випускається в рулонах у вигляді: рукава, напіврукава і полотна.

Вартість розраховує індивідуально, щоб купити термоусадочну плівку або дізнатися ціну залишити заявку‭‎‎‎ абозателефонуйте за номером телефону.

Область застосування поліетиленової термоусадочної плівки

Термозбіжна плівка для упакування бутилокТермозбіжна плівка використовується для упаковки промислових товарів, продуктів харчування (напої в пляшках і банках, ковбаси, молокопродукти, сири, коробки цукерок і т.д.), канцелярських товарів, друкованої продукції, будівельних матеріалів та ін.)

Даний вид упаковки використовується на підприємствах, що займаються виробництвом оздоблювальних і будівельних матеріалів, алкогольних, безалкогольних напоїв, консервів.

Термозбіжний поліетилен володіє неповторним властивістю - можливістю стискатися в обсязі під дією термічної обробки (газове термоусадочне обладнання, промислові фени, обладнання тунельного або Колпакова типу). Термозбіжна плівка щільно обтягує продукцію, що дозволяє зручно транспортувати товар. Вага кінцевої продукції не збільшується, а обсяг упаковки зменшується.

Плівка призначена для захисту продукції від механічних впливів в процесі зберігання і транспортування.

  • Високий ступінь від несприятливих впливів: вологи, бруду, пилу;

  • Збереження міцності упаковки при температурі від -50 ° С до + 50 ° С;

  • Висока міцність матеріалу (на проколи і розриви);

  • Привабливий зовнішній вигляд упакованого вироби;

  • Мала вага упаковки;

Технологія виробництва

Для виробничого процесу ми використовуємо сучасну технологічну базу і сировину виключно вищого сорту, що відповідає вимогам ГОСТу і наших замовників.

Ми використовуємо автоматичне обладнання, оснащене датчиками контролю товщини плівки і температури. На першому етапі поліетилен розплавляється. Потім він витягується до необхідної товщини і моментально охолоджується.

Наші співробітники розглядають індивідуальний підхід до виробництва. Якщо ви хочете термозбіжна поліетиленова плівка з особливими параметрами, ми виконаємо ваше замовлення. У нас ви можете вибрати не тільки товщину, але і колір плівки. За бажанням за допомогою друку може бути нанесена ваша реклама або логотип компанії.

Сертифікати на термоусадоч