Про компанію

Виробничо Комерційна Фірма «Ніка Пласт» — динамічно розвивається фірма, що спеціалізується на виробництві поліетиленових плівок, поліетиленових пакетіві іншої упаковки, більше 20 років, з 1997 р., працює на ринку пакувальної продукції.

Наша компанія є виробником поліетиленових плівок, пакетів, мішків та інших виробів з ПВД (поліетилен високого тиску) і ПНД (поліетилен низького тиску). Продукція випускається нами, має велику сферу застосування. Основні споживачі це будівельний сектор, Агропром, промислові виробництва, харчові, а так само малий бізнес.

Основне завдання ВКФ «Ніка Пласт» - задовольнити замовника. З нами завжди можна домовиться, а індивідуальний підхід до кожного клієнта робить співробітництво не тільки взаємовигідним, але і приємним.

ВКФ «Ніка Пласт» постійно працює над підвищенням стандартів обслуговування, впроваджує ефективні системи контролю якості продукції на всіх етапах. Вся продукція виготовляється з високоякісної сировини і відповідає ТУ і Госстандартам України, що підтверджено відповідними документами. Якісні і експлуатаційні характеристики продукції «Ніка Пласту» відзначені дипломами та грамотами різних виставок і конкурсів.

На сьогоднішній день практично вся продукція, пропонована вітчизняними виробниками, фасується в упаковку з поліетиленової плівки. Розвиток промисловості, її орієнтація на європейські стандарти вимагає сучасної, дорогою і якісної упаковки. Беручи до уваги зміни ринку, і, керуючись побажаннями споживачів, "Ніка Пласт" постійно збільшує обсяги виробництва, розширює асортимент, інтенсивно працює над вивченням нових технічних і технологічних розробок у сфері виробництва поліетиленової плівки.

У довгострокових планах >ВКФ «Ніка Пласт» — поповнення асортименту за рахунок введення у виробництво нових видів продукції. Модернізація виробництва передбачає суттєве поповнення арсеналу обладнання сучасними високотехнологічними машинами, здатними реалізувати виробничі плани підприємства.

Наш офіс

Наші сертифікати та нагороди