Поліетиленова плівка

поліетиленова плівкаВже понад 20 років компанія «НІКА ПЛАСТ» виробляє для вас відмінну пакувальну продукцію на основі поліетилену. У нас ви зможете купити поліетиленову плівку в будь-якому необхідному обсязі. Ціни незмінно залишаються конкурентоспроможними. 

Попит на поліетиленову плівку зростає з кожним днем ​​- обумовлено це, в першу чергу, зростанням попиту на пакувальну продукцію. Якісний продукт потребує якісної упаковці. Вироби з поліетилену сьогодні популярні як ніколи. Пакети майки і пакувальні мішки, пакети з вирубний ручкою, поліетиленова упаковка різного роду - все це широко використовується в різних галузях торгівлі. Однак одним з основних замовників як і раніше є представники харчової промисловості! Поліетиленова плівка абсолютно безпечна для людини, використовувати її можна навіть для упаковки дитячих товарів.


Компанія "НІКА ПЛАСТ" виробляє наступні види поліетиленової плівки: 

Оригінальна поліетиленова плівка
Товщина: 30 - 200 мкм;
Ширина: 1.5м - 3.0м в розвороті
Ціна: 51 грн / кг
Замовити
Теплична плівка светостаб.
Товщина: 80 - 200 мкм;
Ширина: 1.5м - 3.0м в розвороті
Ціна: 53 грн / кг
Замовити
Плівка для мульчування.
Товщина: 30 - 130 мкм;
Ширина полотна: 0.5м - 2.0м
Рулон: 50 - 300 п / м
Замовити
Будівельна плівка (сіра і чорна з вторинки)
Товщина: 60 - 200 мкм;
Ширина полотна: 1.5м в розвороті
Ціна: 25 грн / кг
Замовити
Термозбіжна поліетиленова плівка
Товщина: 15-40 мкм;
Ширина полотна: 0.15м - 0.8м
Замовити

Поліетилен має цілу низку позитивних властивостей і характеристик: він відмінно тримає форму, стійок навіть до високих навантажень, відрізняється морозостійкістю і водонепроникністю, а також поліетиленова упаковка перешкоджає швидкому висиханню продуктів і ефективно зберігає їх свіжість.

І все-таки виробництво упаковки для харчових продуктів - це не єдина сфера застосування поліетилену. Досить широко він застосовується в сільському господарстві в якості світлопрозорих покриттів для теплиць і парників, стійких до впливу навколишнього середовища. Також поліетиленова плівка незамінна для створення упаковки, придатної для консервованих кормів.

До речі, широке поширення поліетилен отримав і у виробництві рекламної продукції. Навіть звичайний пакет з логотипом вже є відмінним рекламним носієм.

Залежно від типу і призначення поліетилен проводитися різної товщини і щільності.

Різновиди поліетилену:

  • ПВД - поліетилен високого тиску (низької щільності 0,916 - 0,935 г / см3). Вироби з ПВД відрізняються міцністю на розтягування і стиснення, відмінною водо- і паронепроникність. Однак для такої плівки характерна висока газопроникність, отже, вона не придатна для упаковки продуктів, чутливих до окислення.
  • ПНД - поліетилен низького тиску (високої щільності). Вироби з нього міцніші і жорсткі, упаковка з ПНД демонструє підвищену стійкість до навантажень, розривів і розтягувань. Завдяки більш щільній структурі проникність ПНД нижче, ніж у ПВД приблизно в  5-6 разів. По хімічній стійкості ПНД також багаторазово перевершує ПВД.

Формати поліетиленових плівок нашого виробництва :

рукав

Полурукав

полотно

рукав Фальцований

Ви все ще не знаєте, де можна купити поліетиленову плівку оптом і за вигідними цінами? Лідером в області виробництва плівки в Одесі і Одеській області є компанія «НІКА ПЛАСТ»! У нас плівка поліетиленова представлена ​​в широкому асортименті і за доступною ціною!

Сертифікати на поліетиленову плівку